Redovito usavršavanje u području javne nabave na jednodnevnim radionicama HGK

Pixabay
Vrijeme održavanja: 17.10.2018. - 31.01.2019.

Pozivamo vas da se uključite u subvencionirani program usavršavanja u području sustava javne nabave.

Programe redovnog usavršavanja na jednodnevnim radionicama Hrvatske gospodarske komore odobrila je Uprava za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta prema Pravilniku o izobrazbi u području javne nabave te ih objavljuje u Popisu programa usavršavanja, čime polaznici stječu pravo na obnovu certifikata.

Svako pojedino usavršavanje jednodnevni je program od osam nastavnih sati, koji svakom polazniku donosi osam bodova. Usavršavanje je namijenjeno zaposlenicima obveznika i ponuditelja u postupcima javne nabave kako bi se olakšala primjena odredbi novog Zakona o javnoj nabavi te omogućila razmjena iskustava i kvalitetan dijalog s predstavnicima Ministarstva. Maksimalan broj polaznika pojedinačnog programa usavršavanja je 50.

Svakom polazniku programa usavršavanja, odnosno jednodnevnih radionica HGK, Ministarstvo izdaje potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Jednodnevne radionice HGK održat će se u:

• Osijeku, 17. listopada 2018.
    Naziv programa: Europska jedinstvena dokumentacija o nabavi, pregled i ocjena ponuda i pravna zaštita (evidencijski broj: 2018-0274)
  • Koprivnici, 24. listopada 2018.
    Naziv programa: Ekonomski najpovoljnija ponuda i pravna zaštita (evidencijski broj: 2018-0271)
  • Sisku, 30. listopada 2018.
    Naziv programa: Ekonomski najpovoljnija ponuda i pravna zaštita (evidencijski broj: 2018-0272)
  • Zagrebu, 8. studenoga 2018.
    Naziv programa: Europska jedinstvena dokumentacija o nabavi, pregled i ocjena ponuda i pravna zaštita (evidencijski broj: 2018-0317)
  • Dubrovniku, 31. siječnja 2019.
    Naziv programa: Europska jedinstvena dokumentacija o nabavi, pregled i ocjena ponuda i pravna zaštita (evidencijski broj: 2018-0293).

Voditelji radionica su stručnjaci Uprave za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Naknada za sudjelovanje na radionici iznosi 750 kuna (oslobođeno PDV-a, prema članku 6. Zakona o PDV). Članice Hrvatske gospodarske komore imaju popust te za njih naknada iznosi 650 kuna, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kuna.

Više informacija o temama, programu predavanja, predavačima, prijavnici i podacima za plaćanje možete pronaći na stranici odabrane županijske komore, odnosno na poveznicama s imenom mjesta održavanja i datumom.

Radionice organizira Hrvatska gospodarska komora na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta.

• Sektor za komunikacije Adresa: Rooseveltov trg 2 10000 Zagreb Email: osj@hgk.hr Tel: +385 1 456 1561 Fax: +385 1 456 1563 direktorica: Martina Sokač Saraga
  • Karla Milinović viši stručni suradnik Tel: +385 1 456 1509 Email: kmilinovic@hgk.hr