U HGK - ŽK Sisak kontinuirano se održavaju radionice o javnoj nabavi

ŽK Sisak poziva na radionicu o javnoj nabavi

Objavljeno: 18. 09. 2018. , Ažurirano: 31. 10. 2018.

Županijska komora Sisak u suradnji s Ministarstvom gospodarstva, poduzetništva i obrta organizira jednodnevnu radionicu Ekonomski najpovoljnija ponuda i pravna zaštita u utorak, 30. listopada, u 9 sati u ŽK Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Radionica je organizirana na temelju Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta i dio je programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave. Namijenjena je sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima, traje osam nastavnih sati i polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (osam bodova) koji su potrebni za obnovu certifikata u području javne nabave. Svakom polazniku ove radionice Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja.

Voditelji radionice su stručnjaci Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Naknada za sudjelovanje na radionici iznosi 750 kuna (oslobođeno PDV-a, prema članku 6. Zakona o PDV-u).

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade, te ona iznosi 650 kuna, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kuna.

U pratećim dokumentima nalaze se program radionice, poziv i prijavnica. Podaci za plaćanje navedeni su u pozivu.

Kontakt-osoba u ŽK Sisak: Senada Prpić, tel.: 044/524-114; e-mail: sprpic@hgk.hr.