Izvor: Pixabay

Besplatni seminar u Zagrebu: Priprema za završni račun i PDV u poslovanju s tuzemstvom

Objavljeno: 11. 11. 2016. , Ažurirano: 21. 11. 2016.

Seminar Računovodstveni i porezni postupci – priprema za završni račun i PDV u poslovanju s tuzemstvom u Zagrebu održat će se u petak, 25. studenoga, u Vijećnici HGK (Rooseveltov trg 2, Zagreb) s početkom u 9 sati i 30 minuta (registracija od 9:00), a predavači su ovlašteni porezni savjetnici, članovi Hrvatske komore poreznih savjetnika Diana Antičić, Ilija Braovac te Maja Živanović.

Prijave za seminar u Zagrebu zatvorene su zbog popunjenosti dvorane.

U pratećim dokumentima (lijevo) nalazi se detaljan program seminara s temama koje će se obrađivati.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Hrvatskom komorom poreznih savjetnika organizira jesenski ciklus seminara s ciljem pružanja potpore gospodarstvenicima u prevladavanju poteškoća u poslovanju stoga su za članice HGK besplatni. Seminar će se održati i u Bjelovaru (16. studenoga), Vukovaru (17. studenoga), Osijeku i Splitu (18. studenoga), Rijeci i Dubrovniku (22. studenoga), Zadru (23. studenoga), Puli i Sisku (24. studenoga) te u Zagrebu 25. studenoga. Prijaviti se za seminare u tim gradovima možete na poveznicama u prethodnoj rečenici.

Kontakt osoba za seminar u Zagrebu: Karla Milinović, kmilinovic@hgk.hr, 01/456 1509.