Izvor: Pixabay

ODGAĐA SE - Izborna sjednica Strukovne grupacije graditeljstva ŽK Sisak

Objavljeno: 09. 03. 2020. , Ažurirano: 13. 03. 2020.

Radi prevencije širenja koronavirusa, događaj se odgađa do daljnjega. Informacije o koronavirusu pratite OVDJE.

Izborna sjednica Strukovne grupacije graditeljstva HGK – Županijske komore Sisak održat će se u utorak, 17. ožujka, u 10 sati u ŽK Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Na sjednici će se izabrati vodeće osobe Strukovne grupacije, predsjednik, zamjenik i tajnik te usvojiti Poslovnik o radu. Raspravljat će se o stanju i problemima djelatnosti graditeljstva u Sisačko-moslavačkoj županiji, posebice o nedostatku radne snage te neusklađenosti tržišta rada s obrazovnim sustavom.

Pristupnicu (koju možete pronaći u pratećim dokumentima) za sudjelovanje u radu Strukovne grupacije potrebno je skinuti, ispuniti te ispunjenu poslati na e-mail: ijavornik@hgk.hr ili donijeti osobno na sjednicu.

Osobe za kontakt u Županijskoj komori Sisak su Brankica Grd (tel.: 044/521-038) i Ivan Javornik (tel.: 044/521-827).