Plenarna i izborna sjednica Strukovne grupacije hotelijera

Objavljeno: 20. 02. 2020. , Ažurirano: 20. 02. 2020.

Plenarna sjednica Strukovne grupacije hotelijera HGK – Županijske komore Split održat će se u petak, 28. veljače, u 12 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednici će biti održana prezentacija na engleskom jeziku tvrtke BHV d.o.o. Kako turistički djelatnici mogu napredovati u karijeri? Riječ je o predstavljanju Les Rochesa i Gliona, dvaju uglednih fakulteta za kadrove u turizmu, rangiranih među 10 najboljih u svijetu.

Sjednica je ujedno plenarna i izborna, stoga pozivamo sve zainteresirane na isticanje kandidatura za funkcije predsjednika te zamjenika predsjednika Grupacije. Molimo da kandidaturu istaknete najkasnije do srijede, 26. veljače, do 16 sati na sljedećoj POVEZNICI.

Pravo glasa na sjednici ima svaki ovlašteni predstavnik članice Hrvatske gospodarske komore iz djelatnosti hotelskog smještaja s područja Splitsko-dalmatinske županije. U slučaju da ovlašteni predstavnik nije u mogućnosti prisustvovati, može opunomoćiti drugu osobu, a punomoć ne treba biti ovjerena kod javnog bilježnika.

Napominjemo da je potpisanu punomoć (čiji predložak možete skinuti iz pratećih dokumenata na ovoj stranici) potrebno poslati na e-adresu nbusic@hgk.hr najkasnije do srijede, 26. veljače, u 16 sati te je donijeti na sjednicu kako bi bila pravovaljana. Punomoći poslane nakon navedenog roka neće biti prihvaćene.

Potvrdu dolaska na sjednicu molimo najkasnije do četvrtka, 27. veljače putem prijavnog obrasca u nastavku.

U pratećim se dokumentima na ovoj stranici nalaze obrazac punomoći i Poslovnik Strukovne grupacije hotelijera.

Ako ne vidite prijavni obrazac u nastavku teksta i koristite preglednik Internet Explorer, lijepo vas molimo da istu ovu stranicu otvorite u drugom browseru, poput MS Edgea, Mozille Firefoxa ili Chromea te se prijavite. Ispričavamo se zbog neugodnosti i radimo na njenom žurnom otklanjanju.