Izvor: Pixabay
Obilježavanje Svjetskog dana prava potrošača
Objavljeno: 08. 03. 2023.
Izvor: Pixabay
Povodom obilježavanja Svjetskog dana prava potrošača, Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, organizira zajedničku konferenciju pod nazivom „Osnaživanje potrošača u energetskoj tranziciji”, koja će se održati 15. ožujka 2023. u Zagrebu, u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore, Rooseveltov trg 2, s početkom u 10:00 sati.
U jeku energetske krize koja neminovno pogađa sve dionike društva, cilj ovogodišnje konferencije je podići svijest potrošača o važnosti energetske tranzicije te unaprijediti zaštitu prava potrošača na energetskom tržištu.
Događanje će biti hibridnog formata, odnosno uživo i putem videostreama, a obuhvaćat će 2 tematska panela:
- Uloga potrošača u energetskoj tranziciji
- Pritužbe potrošača korisnika energetskih usluga
Program konferencije možete pogledati u pratećim dokumentima.
Sudjelovanje na konferenciji je besplatno, ali je broj sudionika ograničen. Prijave za sudjelovanje uživo moguće su putem poveznice ovdje.
Događanje će biti moguće pratiti i online putem poveznice ovdje.
Veselimo se Vašem odazivu i dolasku.