Izvor: www.pixabay.com
Forum o mogućnostima suradnje mađarske i hrvatske Baranje u sektoru poljoprivrede
Objavljeno: 28. 02. 2018.
Izvor: www.pixabay.com
Generalni konzulat Mađarske u Osijeku u suradnji sa Županijskom komorom Osijek i osječkim uredom Mađarske nacionalne trgovačke agencije organizira Forum o mogućnostima suradnje mađarske i hrvatske Baranje u sektoru poljoprivrede. Forum će se održati u srijedu, 7. ožujka, u 10 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13.
Prisutne mađarske i osječko-baranjske poduzetnike pozdravit će Zoran Kovačević, predsjednik HGK – ŽK Osijek, Antonio De Blasio, generalni konzul Mađarske u Osijeku, i Zorica Paliž-Toth, voditeljica osječkog ureda Mađarske nacionalne trgovačke agencije.
Prisutne će o stanju poljoprivrede u Osječko-baranjskoj županiji informirati Ernest Nad iz Županijske komore Osijek, a József Rittlinger, predsjednik Poljoprivredne komore županije Baranja, govorit će o stanju poljoprivrede u županiji Baranja u Mađarskoj.
Na forumu će biti predstavljena i Mađarska nacionalna trgovačka agencija, nakon čega će slijediti međusobno upoznavanje prisutnih poduzetnika.
U pratećim dokumentima nalazi se program Foruma.
Sudjelovanje na Forumu potrebno je prijaviti na telefon: 031/200-427 ili na e-adresu: mission.esk@mfa.gov.hu.