Susret s predstavnicima Gospodarske komore Hartland iz Sjedinjenih Američkih Država
Izvor: HGK

Objavljeno: 01. 10. 2021. , Ažurirano: 01. 10. 2021.

Predsjednik ŽK Zadar Denis Ikić 29. se rujna u vijećnici Grada Zadra susreo s predsjednicom Gospodarske komore Hartland iz Okruga Milwaukee američke savezne države Wisconsin Lynn Minturn i njenim suradnicima Donnom Dorau, Deb Nollen te Jamesom Wildeom koji je zastupao tvtrtku Entourage Expeditions, poslovnog partnera hrvatskog poduzeća Katarina line d. o. o. iz Opatije. Predstavnici Komore Hartland dio su izaslanstva grada-prijatelja Zadra Milwaukeeja u posjetu Zadru i Hrvatskoj.

Predsjednik Ikić upoznao je predsjednicu Minturn s gospodarstvom Zadarske županije te ustrojem Hrvatske gospodarske komore, iskazavši i interes zadarske Komore za posredovanje u eventualnoj uspostavi poslovne suradnje između zadarskih i poduzetnika iz Hartlanda.