Stručna rasprava o Dieselgateu u ŽK Zadar

Objavljeno: 17. 05. 2018. , Ažurirano: 23. 05. 2018.

U Županijskoj komori Zadar u utorak, 22. svibnja, u 12 sati održat će se stručna rasprava Dieselgate, na kojoj će se predstaviti ključni čimbenici u vezi s korištenjem plina u prometu.

Stručna rasprava održava se radi prepoznavanja prednosti korištenja alternativnog goriva za vozila cestovnog prometa, uz naglasak na mogućnost korištenja novih tehnologija, s osvrtom na stanje i tendencije razvoja prometa u Europskoj uniji i Hrvatskoj.

Program uključuje uvodna izlaganja predstavnika Hrvatske gospodarske komore, predstavnika Zajednice za ukapljeni naftni plin Hrvatske gospodarske komore i drugih predstavnika poslovne zajednice.

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da svojim sudjelovanjem upozore na važnu ulogu alternativnih goriva.

Dolazak je potrebno potvrditi putem online obrasca u nastavku.

Program rasprave možete pronaći u pratećim dokumentima na ovoj stranici.