Održavanje skupa radionica Blue Labs i Scenario Workshop od 26. studenoga do 11. prosinca 2018. godine

Objavljeno: 20. 11. 2018. , Ažurirano: 21. 11. 2018.

Skup radionica Blue Labs i Scenario Workshop održava se u okviru projekta Blue_Boost, u kojem Županijska komora Zadar ima ulogu vodećeg partnera, a novac je osiguran iz europskog fonda programa Interreg Adrion.

Radionice će se održati u HGK – Županijskoj komori Zadar, na adresi Špire Brusine 16, u sljedećim terminima:
• 26. studenoga – I. radionica Blue Labs (u 10 sati)
• 27. studenoga – I. radionica Scenario Workshop (u 10 sati)
• 3. prosinca – II. radionica Blue Labs
• 4. prosinca – II. radionica Scenario Workshop
• 10. prosinca – III. radionica Blue Labs
• 11. prosinca – III. radionica Scenario Workshop.

Projekt Blue_Boost nudi inovativne usluge podučavanja za tvrtke iz Plavog sektora. Izabrane tvrtke bit će nagrađene vaučerima za inovaciju do 9000 eura za provedbu željenog inovacijskog procesa, u čemu će ih voditi inovacijski konzultanti (tzv. pružatelji znanja).

Sudjelovanjem u ovim radionicama i međunarodnom umrežavanju projekta Blue_Boost lakše ćete se upoznati s mogućnostima razvoja svoje tvrtke i kvalitetnije konkurirati za dobivanje navedenih inovacijskih vaučera.

Na radionicu se mogu prijaviti mikro, mala, srednja te startup poduzeća iz Zadarske županije koja posluju u Plavom sektoru koji obuhvaća područja poput ribarstva, brodogradnje i zelene brodogradnje, održavanja plovila, obalnog i morskog turizma, akvakulture, robotike, novih materijala itd.