MESAP 2019., međunarodni sajam poduzetništva

Objavljeno: 09. 05. 2019. , Ažurirano: 10. 05. 2019.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Čakovec i ove će godine imati svoj izložbeni prostor na 21. Međunarodnom sajmu poduzetništva MESAP 2019., koji se održava od 14. do 16. lipnja na sajamskom prostoru u Nedelišću.

Na komorskom će štandu biti organizirano zajedničko izlaganje tvrtki. Uvjeti izlaganja ovisit će o broju izlagača i bit će utvrđeni nakon što se prikupe i obrade obrasci prijava za ispitivanje interesa tvrtki za izlaganje na sajmu, o čemu će svi prijavljeni biti pravovremeno obaviješteni.

Sve se zainteresirane članice mogu za izlaganje prijaviti putem obrasca koji se nalazi kao prateći dokument ove obavijesti, koji se popunjen šalje na telefaks 040/311 161 ili na e-adresu nborko@hgk.hr, najkasnije do petka, 24. svibnja.