Izvor: Pixabay

Konstituirajuća sjednica Strukovne skupine računovođa ŽK Zadar

Objavljeno: 25. 10. 2021. , Ažurirano: 25. 10. 2021.

HGK – Županijska komora Zadar osniva Strukovnu skupinu računovođa, čija će se konstituirajuća sjednica održati u utorak, 26. listopada, u 16 sati, u Županijskoj komori Zadar, na adresi Špire Brusine 16.

Članstvom u novoosnovanoj strukovnoj skupini, poduzetnici iz ove branše (M69.20 Računovodstvene, knjigovodstvene i revizijske djelatnosti; porezno savjetovanje – NKD2007) imat će prigodu unaprijediti međusobnu suradnju i potaknuti članice na zajednički odgovor na sve izazove pred kojima će se ova struka naći u budućnosti. U članstvo su prvenstveno pozvane sve članice HGK iz ove branše, ali članstvo u Strukovnoj skupini nudi se i obrtnicima, koje muče isti problemi u poslovanju i koji također mogu pomoći u njihovom zajedničkom rješavanju.

Prijaviti se možete obrascem u nastavku.

Više informacija možete dobiti u Županijskoj komori Zadar od Dinka Basiolija (e-adresa: dbasioli@hgk.hr, telefon: +385 23 643 191).