Denis Ikić, Dario Jurin i Goran Ražnjević
Izvor: HGK ŽK ZADAR

Konstituirajuća sjednica Gospodarskoga vijeća HGK – Županijske komore Zadar

Objavljeno: 04. 10. 2019. , Ažurirano: 04. 10. 2019.

U HGK – Županijskoj komori Zadar 1. listopada u 10 sati i 30 minuta Gospodarsko je vjeće ŽK Zadar održalo svoju Konstituirajuću sjednicu za razdoblje 2019. – 2023. godine, kojoj su prisustvovali predstavnici dvadeset i jedne od ukupno dvadeset i šest tvrtki članica Gospodarskog vijeća u novom sazivu. Članovi su za predsjednika HGK – Županijske komore Zadar i Gospodarskog vijeća u idućem četverogodišnjem razdoblju jednoglasno izabrali Darija Jurinu koji je i u prethodnom mandatu obnašao tu dužnost. Na prijedlog novoimenovanog predsjednika Jurine, za potpredsjednika HGK – Županijske komore Zadar izabran je Stipe Bevanda, predsjednik Uprave tvrtke Maraska d.d. Zadar.

gv za web 1.10.2019..jpgGospodarsko vijeće HGK Županijske komore Zadar; Izvor: HGK