Izvor: HGK

ŽK Vukovar - ispitivanje interesa za radionicu na temu "Upravljanje vremenom"

Objavljeno: 26. 08. 2021. , Ažurirano: 31. 08. 2021.

Hrvatska gospodarska komora  u suradnji s tvrtkom Lotusmedia d.o.o. provodi istraživanje interesa za radionicu na temu „Upravljanje vremenom“.

Upravljanje vremenom (engl. Time Management), kao temeljna vještina i pretpostavka samosvjesnosti i osobne djelotvornosti, je disciplina usmjerena na uštedu i racionalnu uporabu vremena kao dragocjenog i oskudnog resursa, te razvoj metoda i tehnika za unapređivanje metoda rada i  efikasnosti korištenja vremena. Na radionici će se polaznici moći informirati o važnosti planiranja zadataka, utvrđivanja prioriteta, planiranja i korištenja vremena s obzirom na važnost i hitnost njihova izvršavanja, upoznati kradljivce vremena, što u konačnici osigurava da se bave pravim poslovima i ključnim  problemima, te ostvare bolje rezultate i veću kontrolu nad životom.

Trajanje radionice: cjelodnevna uz 3 pauze, 2 kraće i jedna za male zalogaje u vremenu od 9,00 do 17,00 h

Radionica je namijenjena svima koji misle da je vrijeme važan čimbenik u poslu i životu, svima koji krajem dana ne završe zadatke koje su si zadali za taj dan, svima kojima je savladavanje vremena poslovni i privatni izazov, svima koji žele naučiti kako u današnjem brzom ritmu pronaći vrijeme za bitne stvari, te svima koji su došli do spoznaje da vrijeme upravlja njima, a ne oni vremenom.

O voditeljici: Mara Majstorović iza sebe ima preko 15 godina iskustva u organizaciji edukativnih radionica, konferencija i manifestacija. Magistrirala je ekonomiju i nakon toga zakoračila u svijet Neurolingvističkog programiranja, coachinga, modeliranja uspjeha i motivacije i od tada organizira vlastite radionice za osobni rast i razvoj i stjecanje poslovnih vještina te radi i djeluje kao poslovni savjetnik i coach. Kao ovlašteni NLP master practitioner i coach, te POY praktičar, sa stečenim uvjerenjima međunarodnih udruga International Network for Humanistic Neuro-Liguistic Psychology (INHNLP), American Board of NLP (ABNLP) i International Coach Federation (ICF CCE), osmislila je vlastiti trening za osobnu transformaciju i dovela NLP poslovni praktičarski  u Slavoniju. Osim što vodi tvrtku Lotusmedia, uređuje portal koji modelira uspjeh www.samopozitivno.com , vodi istoimenu udrugu, od nedavno je i spisateljica terapeutskih proznih djela Svjetlosna godina i Prolazak ispod duge te autorica Pozitivnog planera za vidljiv rezultat.

Radionica je planirana za sredinu rujna, a cijena za sudionike, članice HGK je 500 kuna + PDV po polazniku na bazi 12 sudionika. Cijena za ostale zainteresirane je 40% viša.

Molimo sve zainteresirane da se prijave putem obrasca ispod, najkasnije do 3. rujna.

Kontakt osoba u ŽK Vukovar je Barbara Didović, e-mail: bdidovic@hgk.hr ili tel: 032/441155.