Izvor: HBOR

Individualne konzultacije poduzetnika o HBOR-ovim kreditnim programima

Objavljeno: 30. 11. 2021. , Ažurirano: 02. 12. 2021.

Hrvatska gospodarska komora za svoje članice organizira individualne konzultacije o kreditnim programima Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR), u utorak, 14. prosinca, od 9 do 13 sati, u Županijskoj komori Vukovar (na adresi Zmajeva 1).

Sa svakim prijavljenim poduzetnikom, zainteresiranom za korištenje programa HBOR-a, osobno će razgovarati voditelj Područnog ureda HBOR-a za Slavoniju i Baranju Boris Čagalj

Budući da individualni razgovori zahtijevaju utvrđivanje termina razgovora za svakog sudionika osobno, prijava sudjelovanja je obavezna putem obrasca u nastavku teksta ili ukoliko ste prijavljeni na portal Digitalna komora ovdje, a najkasnije do srijede, 8. prosinca, do 13 sati

Molimo vas da se prilikom dolaska pridržavate važećih epidemioloških mjera.

O dodijeljenim terminima za individualne razgovore prijavljeni će biti obavješteni do petka, 10. prosinca, a bude li povećanog interesa, individualne konzultacije o HBOR-ovim kreditnim programima će biti organizirane i u dodatnom terminu.