Izvor: Pixabay

Besplatni seminar Povrat dijela plaćene trošarine za dizelsko gorivo u komercijalnom prijevozu robe i putnika

Objavljeno: 21. 03. 2019. , Ažurirano: 01. 04. 2019.

Županijska komora Vukovar, u suradnji s Odjelom trošarina Područne carinske ispostave Vukovar, u petak, 29. ožujka, u 12 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori – ŽK Vukovar organizira besplatno predavanje Kako ostvariti pravo na povrat dijela trošarina iz cijene goriva prema Pravilniku o ostvarivanju prava na povrat dijela plaćene trošarine za dizelsko gorivo u komercijalnom prijevozu robe i putnika, koji je na snazi od 1. veljače 2019. godine.

Predavanje će se održati u sklopu proširene strukovne grupe Prijevoznika i špeditera, a namijenjeno je svim onim prijevoznicima koji obavljaju komercijalni prijevoz robe i putnika, uključujući i onaj za vlastite potrebe, a koji ispunjavaju zadane kriterije i predaju Zahtjev za upis u registar korisnika Područnom carinskom uredu.

Prijaviti se možete putem web-obrasca u nastavku, najkasnije do 28. ožujka ili do popunjenja kapaciteta dvorane.