Tomislav Tolušić, potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske i ministar poljoprivrede otvorio 22. Proljetni međunarodni bjelovarski sajam
Autor: HGK - ŽK Virovitica

Potpredsjednik Vlade RH i ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić otvorio 22. Proljetni međunarodni bjelovarski sajam

Objavljeno: 29. 03. 2019. , Ažurirano: 01. 04. 2019.

Danas je u Gudovcu kod Bjelovara potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske i ministar poljoprivrede Tomislav Tolušić otvorio 22. Proljetni međunarodni bjelovarski sajam. Na sajmu izlaže 465 izlagača.

IMG_9358.JPGIzložbeni prostor – OPG Luka Ivoš iz VPŽ; Izvor: HGK

Na zajedničkom izložbenom prostoru Hrvatske gospodarske komore, u organizaciji HGK – Županijske komore Bjelovar,  predstavlja se 41 izlagač iz Republike Hrvatske, od čega posredstvom Županijske komore Virovitica s područja Virovitičko-podravske županije svoje proizvode predstavljaju četiri izlagača: Dubra Suhopolje, Fortunal Špišić Bukovica, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje i OPG Petar Rakošević Virovitica.

IMG_9357.JPGIzložbeni prostor HGK; Izvor: HGK

Dosad su izlaganja na Bjelovarskom proljetnom sajmu imala pozitivne učinke na povećani plasman izloženih proizvoda iz Virovitičko-podravske županije.