Aziz Čačković, predsjednik Organizacijskog odbora sajma „List“ i savjetnik načelnika općine Lukavac, Jakub Suljkanović, premijer Tuzlanskog kantona, Milan Vanđura, samostalni savjetnik HGK – Županijske komore Virovitica, Enes Ružnić, predsjednik Privredne komore Unsko-sanskog kantona, Edin Delić načelnik općine Lukavac i Mirsad Gluhić, ministar za turizam, trgovinu i saobraćaj u Vladi Tuzlanskog k
Izvor: ŽK Virovitica

Turistička ponuda Virovitičko-podravske županije na sajmu turizma i ekologije List u Lukavcu u BiH

Objavljeno: 12. 05. 2019. , Ažurirano: 13. 05. 2019.

Od 9. do 11. svibnja u Lukavcu u BiH održan je 17. Međunarodni sajam turizma i ekologije List, na kojemu je predstavljena turistička ponuda i specifični proizvodi Virovitičko-podravske županije te su se predstavili Javna ustanova Park prirode Papuk Voćin, Hotel Kurija Janković Kapela Dvor, Pustara Višnjica Višnjica te ostale turističke destinacije, dok su se promomaterijalima predstavile Hrvatska turistička zajednica, TZ Grada Zagreba, TZ Virovitičko-podravske županije i TZ Grada Virovitice.

Sajam je posjetilo poslovno izaslanstvo u kojem su bili predstavnici poslovne zajednice i HGK – Županijske komore Virovitica.

20190509_124655.jpg17. Međunarodni sajam turizma i ekologije List; Izvor: HGK

Na sajmu su sudjelovala 162 izlagača iz 11 zemalja: Albanije, BiH, Crne Gore, Češke, Hrvatske, Italije, Njemačke, Sjeverne Makedonije, Slovenije, Srbije i Turske.