Izložbeni prostor HGK – Županijske komore Virovitica posjetio je dr. Sütő László, gradonačelnik Marcali-a
Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Izlagači iz Virovitičko-podravske županije na sajmu Marcali fair u Mađarskoj

Objavljeno: 29. 04. 2019. , Ažurirano: 29. 04. 2019.

U mađarskom gradu Marcalinu 27. travnja održan je Marcali fair na kojem su izlagali izlagači iz Mađarske, Hrvatske i Slovenije.

U organizaciji Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica predstavljeni su proizvodi izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Agroservis-proizvodnja Virovitica, Brana Virovitica, Meta-plast Pitomača i Poison City Otrovanec.

IMG-3199db765d0a0e5b3b2c2a039490c9ba-V.jpg

U suradnji s Turističkim zajednicama Republike Hrvatske, grada Zagreba, Virovitičko-podravske županije te grada Virovitice, predstavljena je turistička ponuda Hrvatske.

Izložbeni prostor Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica posjetio je gradonačelnik Marcalina Sütő László te brojni predstavnici gospodarskog i političkog života Mađarske.

Ovaj nastup na Marcali fairu u Mađarskoj temelji se na Sporazumu o suradnji Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica s Trgovačko-industrijskom komorom županije Somogy iz Kaposvara (SKIK) iz siječnja 1997. godine.

20190427_093501.jpg

Sajam je posjetilo poslovno izaslanstvo u kojem su bili predstavnici poslovne zajednice i Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica.

Na sajmu se predstavio i Bjelovarski sajam iz Gudovca.