Izvor: HGK - ŽK Virovitica

Na 16. međunarodnom sajmu turizma i ekologije List u Lukavcu, u BiH, predstavljena turistička ponuda i specifični proizvodi Virovitičko-podravske županije

Objavljeno: 30. 04. 2018. , Ažurirano: 08. 05. 2018.

Od 3. do 5. svibnja u Lukavcu, u BiH, održan je međunarodni sajam turizma i ekologije List, na kojem je sudjelovalo 157 izlagača iz deset zemalja.

U organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica i u suradnji s Kantonalnom privrednom komorom Tuzla, predstavljena je turistička ponuda i specifični proizvodi Virovitičko-podravske županije.

U organizaciji HGK – Županijske komore Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije predstavilo se osamnaest izlagača: Apis Cabuna, Brana Virovitica, Dam Lozan, Hotel Kurija Janković Lukač, Javna ustanova Park prirode Papuk Voćin, Marinada Slatina, Medena Virovitica, Mustač-Commerce – Tvornica octa Virovitica, OPG Luka Ivoš Gornje Bazje, OPG Petar Rakošević Virovitica, Pčelarstvo Balint Virovitica, Podrum Vineda Vukosavljevica, PP Orahovica Zdenci, Pustara Višnjica Višnjica, Spider grupa Pitomača, Turistička zajednica grada Virovitice, Turistička zajednica Virovitičko-podravske županije i Viro Tvornica šećera.