Vrijeme održavanja: 07.06.2018.

Objavljeno: 30. 05. 2018. , Ažurirano: 05. 06. 2018.

Opća uredba stupila je na snagu 25. svibnja 2018. te donosi niz promjena u domeni zaštite osobnih podataka koje svaka tvrtka i obrt moraju implementirati kako bi izbjegli moguće kazne.

Predavač na seminaru bit će Snježana Grgić, međunarodno priznata stručnjakinja za područje zaštite osobnih podataka, bivša načelnica Odjela za IT, projekte i analize Agencije za zaštitu osobnih podataka te vlasnica privatne tvrtke koja djeluje u području edukacije, savjetovanja i implementacija povezanih sa zaštitom osobnih podataka.

Sudjelovanje na seminaru za članice Hrvatske gospodarske komore i Hrvatske obrtničke komore je besplatno, a prijaviti se možete putem online prijavnice najkasnije do 6. lipnja, u 16 sati.