Izvor: Shutterstock

Predavanje na temu programi prekvalifikacija i vaučeri za obrazovanje

Objavljeno: 27. 02. 2024. , Ažurirano: 05. 03. 2024.

HGK Županijska komora Varaždin i Srednja škola Ludbreg, u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Područnim uredom Varaždin, organizira i poziva sve zainteresirane na predavanje

Programi prekvalifikacija Srednje škole Ludbreg

Mjere aktivne politike zapošljavanja za 2024. godinu

Vaučeri za obrazovanje nezaposlenih i zaposlenih osoba

Predavanje će se održati u utorak, 5. ožujka 2024. s početkom u 10:35 sati u prostorijama Srednje škole Ludbreg, Trg Svetog Trojstva 16, u Ludbregu.

Srednja škola Ludbreg svim će zainteresiranima predstaviti detaljne informacije o besplatnom osposobljavanju za program Izrada i primjena programa na CNC alatnim strojevima (CNC tokarilica i CNC glodalica) te programe prekvalifikacija (CNC operater; Strojarsko-računalni tehničar; Tehničar za mehatroniku).

U ime Hrvatskog zavoda za zapošljavanje mjere aktivne politike zapošljavanja prezentirat će Romana Kostanjevec, savjetnica Odjela za mjere aktivne politike zapošljavanja,  dok će sustav vaučera za obrazovanje predstaviti Marina Ostrun, savjetnica Odsjeka za rad s poslodavcima HZZ- Područnog ureda Varaždin. Tijekom prezentacije moći ćete dobiti odgovore na pojedinačna pitanja vezana uz korištenje potpora odnosno vaučera.

Naglasak na predstavljanju aktivnih mjera za zapošljavanje bit će na zelenim i digitalnim potporama.

Prijava za sudjelovanje putem portala Digitalna komora - online prijava .

Za pristupanje poveznici prijave putem Digitalne komore trebate biti registrirani na platformu Digitalna komora. Na sljedećoj poveznici se nalaze upute za registraciju na Digitalnu komoru.

Predavanje je besplatno za sve sudionike, a broj prijava je ograničen.