Izvor: Pixabay

Poziv na webinar Digitalna transformacija u industriji

Objavljeno: 07. 07. 2020. , Ažurirano: 07. 07. 2020.

Pozivamo vas na webinar Digitalna transformacija u industriji, koji će se održati putem platforme Microsoft Teams u četvrtak, 9. srpnja, u 13 sati.

Uvođenje digitalnih tehnologija i njihova potpuna integracija u svim područjima poslovanja proces je koji tvrtke više ne smiju odgađati.

Inovacijski centar Nikola Tesla (ICENT) kao jedan od vodećih inovacijskih središta ekosustava Hrvatske i HGK – Županijske komore Varaždin otvaraju suradnju u potpori industrijskim tvrtkama u procesu digitalne transformacije.

Na webinaru ćemo predstaviti tematska područja u kojima putem međunarodne mreže Digitalno-inovacijskih hubova (DIH) možemo utjecati na konkurentnost ekosustava nudeći tvrtkama pristup znanju, stručnosti i novostima na europskoj razini te mogućnost zajedničkog rada i planiranja konkretnih aktivnosti.

Pozivamo vas da se prijavite i pridružite predstavljanju te saznate kako digitalno-inovacijski hubovi mogu pomoći u uvođenju digitalnih tehnologija u području:

• Analiza podataka, Složena simulacija i modeliranje / Data Analytics, Complex Simulation and Modelling
  • Strojni vid / Machine vision
  • Prediktivno održavanje / Predictive maintenance
  • Automatizacija tvornica i procesa / Factory and process automation
  • Digitalne inovacije u industriji i strojevi / DI&I Machinery
  • Napredni i pametni materijali / Advanced and smart materials
  • Industrijski Internet stvari / Industrial Internet of Things (IIoT)
  • Digitalni marketing / Digital marketing
  • Inovacije u kružnom gospodarstvu / Innovation in circular economy
  • Dizajn i inženjering u aditivnoj proizvodnji / Design & Engineering for additive manufacturing

Prijaviti se možete do srijede, 8. srpnja. Prijavljenima ćemo pravovremeno poslati pristupne podatke za spajanje na webinar.

Više informacija o webinaru možete doznati u ŽK Varaždin od Renate Papec (e-adresa: rpapec@hgk.hr, tel.: 042/405-480)

Vrijeme Aktivnost
09.07.2020
13:00 - 13:20 Prezentacija projekta S3HubsinCE, Renata Papec, HGK – Županijska komora Varaždin