Izvor: HGK

Obavijest o radu Županijske komore Varaždin u vezi sa sprječavanjem širenja koronavirusa

Objavljeno: 19. 03. 2020. , Ažurirano: 19. 03. 2020.

U skladu s preporukama Stožera civilne zaštite za sprječavanje širenja koronavirusa, Županijska komora Varaždin do daljnjega će provoditi sljedeće mjere radi smanjenja rizika daljnjeg širenja zaraze:

• Odgađa se organiziranje sastanaka i sličnih okupljanja u prostorima ŽK Varaždin
  • Pozivaju se tvrtke članice ŽK Varaždin da svu komunikaciju s djelatnicima ŽK Varaždin obavljaju elektroničkom poštom, telefonski ili običnom poštom
  • Stručna služba će po potrebi izdavati i ovjeravati isprave u skladu s javnim ovlastima, ali uz pojačane mjere zaštite.

U skladu s time, pozivamo one koji trebaju ovu uslugu da sve konzultacije i pitanja o izdavanju i ovjeri konkretne isprave obave telefonski ili elektroničkom poštom.

Prije osobnog dolaska u prostorije ŽK Varaždin, obavezno se najaviti i dogovoriti svoj dolazak s dežurnim djelatnikom.

Sve novosti o radu ŽK Varaždin pratite na web-stranici ŽK Varaždin, a informacije o aktualnostima i uputama u vezi sa situacijom s koronavirusom dostupne su na naslovnici HGK na poveznici www.hgk.hr.

Zahvaljujemo na razumijevanju.