ŽK Split: Sjednica Strukovne grupacije brodogradnje, strojogradnje i metaloprerađivačke industrije

Objavljeno: 19. 03. 2019. , Ažurirano: 19. 03. 2019.

U petak, 29. ožujka, u 12 sati, Strukovna grupacija brodogradnje, strojogradnje i metaloprerađivačke industrije održat će svoju sjednicu u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4 u Splitu (II. kat, Mala dvorana).

Uz izbor predsjednika i zamjenika predsjednika Strukovne grupacije za naredno četvorogodišnje razdoblje od 2019. do 2023. godine, na sjednici će biti riječi i o aktualnostima u povezanim djelatnostima te o aktivnostima i projektima Hrvatske gospodarske komore, s naglaskom na projektu Digitalna komora i na interanacionalizaciji poslovanja.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT i Odsjek za energetiku i zaštitu okoliša (tel.: 021 / 321-139).

Molimo Vas da svoju nazočnost sjednici potvrdite prijavom na kontakt-obrazac u nastavku.