Završetak projekta PlanStart za 2019. godinu

Objavljeno: 12. 06. 2019. , Ažurirano: 05. 05. 2021.

Projekt PlanStart, koji već četvrtu godinu zaredom zajedno provode Hrvatska gospodarska komora, Županijska komora Split i Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu, došao je kraju.

Sam projekt PlanStart podrazumijeva studentsku izradu poslovnog plana bez kojeg ozbiljan poduzetnik u današnjem svijetu ne može funkcionirati jer se poslovni planovi traže pri apliciranju za EU projekte, pri podizanju kredita te za nacionalne programe bespovratnih potpora za poduzetnike. Namjera je ovim, ali i sličnim projektima, povezivati privatni sektor s obrazovnim ustanovama na obostrano zadovoljstvo.

Studentima i tvrtkama početnicama svečano ćemo uručiti zahvalnice u petak, 14. lipnja, u 10 sati, u HGK – Županijskoj komori Split, čime ćemo označiti uspješno odrađen projekt.