Plaketa Zlatna kuna
Izvor: HGK

Svečana sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Split

Objavljeno: 27. 11. 2019. , Ažurirano: 04. 12. 2019.

Svečana sjednica Gospodarskog vijeća HGK – Županijske komore Split održat će se u četvrtak, 5. prosinca, u 12 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednici će se tradicionalno dodijeliti priznanja HGK – Županijske komore Split, plakete Zlatna kuna, najuspješnijim županijskim trgovačkim društvima u 2018. godini u kategorijama velikih, srednjih i malih trgovačkih društava te za inovaciju. Također će se posebna priznanja dodijeliti tvrtkama i institucijama koje ove godine obilježavaju značajne jubileje.

Uz članove Gospodarskog vijeća i ostale ugledne županijske gospodarstvenike, svečanoj sjednici će prisustvovati predstavnici lokalne i regionalne samouprave, značajnih gospodarskih i drugih institucija te predstavnici medija.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Antonija Bašić, tel. 021/321-135.