Sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Split: Tko se boji krize još?

Objavljeno: 04. 10. 2019. , Ažurirano: 04. 10. 2019.

'Tko se boji krize još?' naziv je izlaganja ekonomskog analitičara Zdeslava Šantića i bit će glavna tema 14. sjednice Gospodarskog vijeća HGK – Županijske komore Split u četvrtak, 10. listopada, u 11 sati u Vijećnici splitske Komore.

Zdeslav Šantić voditelj je analitike i istraživanja u međunarodnoj konzultantskoj kući Global Success Advisors, a donedavno je bio glavni ekonomist OTP – Splitske banke.

U svom izlaganju Šantić će dati prikaz trenutnih globalnih kretanja i gospodarstva RH te pokušati odgovoriti na pitanja: jesmo li na pragu nove recesije, što smo naučili od krize 2008. godine te možemo li opušteno u 2020.?

Predavanje uglednoga ekonomskog analitičara bit će uvod u širu raspravu o navedenoj temi.

Sjednica će se održati u proširenom sastavu te su, uz članove Gospodarskog vijeća ŽK Split, pozvani i predstavnici lokalne i područne (regionalne) samouprave, institucija, Sveučilišta te brojnih gospodarskih subjekata, članica ŽK Split.