Poziv za sudjelovanje u projektu PlanStart

Objavljeno: 20. 03. 2019. , Ažurirano: 05. 04. 2019.

Obavještavamo Vas da su prijave zatvorene jer je prijavljen planiran broj firmi!

Hrvatska gospodarska komora, Županijska komora Split i Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu, suradnjom ponovno pokreću projekt PlanStart.

Projekt podrazumijeva studentsku izradu poslovnog plana bez kojeg ozbiljan poduzetnik u današnjem svijetu ne može funkcionirati, budući da se poslovni planovi traže pri apliciranju za EU projekte, pri podizanju kredita, a i za nacionalne programe bespovratnih potpora za poduzetnike.

Naša je namjera, kao i svake godine, povezati privatni sektor sa studentima na obostrano zadovoljstvo. Na kraju cijele priče, poduzetnici dobivaju gotov proizvod – poslovni plan –  a studenti iskustvo u uvjetima realnog poslovanja i prakse.

Ovim projektom Županijska komora Split pomaže malim poduzetnicima da naprave prvi korak u svijet interneta.

Na natječaj se mogu prijaviti tvrtke koje su :

• članice Hrvatske gospodarske komore
  • s najmanje jednim i najviše tri zaposlenika
  • sa sjedištem u Splitsko-dalmatinskoj županiji
  • koje dosad nisu sudjelovale u prijašnjim izdanjima projekta PlanStart
  • ili tvrtke u nastajanju kojima je potreban poslovni plan

Prijave su ograničene. U projektu PlanStartu može sudjelovati do pet tvrtki.

Prijave za sudjelovanjem se primaju do 27.ožujka, odnosno do popunjenosti kapaciteta.

Za prijavu je potrebno ispuniti prijavnicu, a s obzirom na ograničenost prijava, uzet će se u obzir samo prvih pet detaljno popunjenih prijava pristiglih u zadanom roku na e-adresu abasic@hgk.hr.

Prijavnice će se uzimati u obzir prema vremenu dolaska.

Prijavnica za sudjelovanje u projektu nalazi se u nastavku teksta, dok se Javni poziv nalazi među pratećim dokumentima.

Kontakt-osoba u Županijskoj komori Split jest Antonija Bašić  (e-adresu: abasic@hgk.hr ), telefon 021/321-135.