HGK pokrenuo novu e-uslugu za poduzetnike

Objavljeno: 29. 04. 2020. , Ažurirano: 05. 05. 2020.

U izvanrednim okolnostima u kojima smo se svi našli, u kojima je poslovanje brojnih tvrtki velikim dijelom ograničeno, a nekih i potpuno obustavljeno, Hrvatska gospodarska komora je radi pomoći članicama u poslovanju razvila i pokrenula online uslugu koja poduzetnicima pruža mogućnost da na jednostavan način ponude svoje proizvode i usluge te se u samo nekoliko klikova povežu s novim partnerima.

Riječ je o besplatnoj usluzi HGK Poveznica u sklopu platforme Digitalna komora, koja omogućuje promicanje proizvoda i usluga te izravno povezivanje postojeće domaće ponude i potražnje proizvoda, usluga, transporta i mogućnosti plasmana na tržište. Usluga je svojevrsna burza i izlog roba i usluga, a namijenjena je ponajprije članicama Hrvatske gospodarske komore.

''HGK Poveznica nudi poduzetnicima mogućnost brzog i jednostavnog povezivanja s novim poslovnim partnerima te predstavlja brz i efikasan alat za poslovanje u svim vremenima, a posebno u trenutnim okolnostima. U trenucima postupnog popuštanja mjera i reaktiviranja gospodarstva, dobar dio županijskih tvrtki, a posebno onih na otocima, još je uvijek fizički onemogućen u svim svojim aktivnostima, stoga im ova e-usluga omogućuje vidljivost njihovih proizvoda i usluga te predstavlja poveznicu s novim partnerima i premosnicu k nekim boljim poslovnim vremenima'', poručuje predsjednik HGK – Županijske komore Split Joze Tomaš.

Pristup usluzi HGK Poveznica imaju svi kojima je poslovni interes ponuditi svoje usluge i proizvode tržištu, a sve što trebaju jest objaviti svoju ponudu ili potražnju koja će, nakon što je odobri djelatnik HGK, postati javno vidljiva (više na poveznici). Osim toga, svi zainteresirani mogu pretraživati dostupne ponude i potražnje te s potencijalnim poslovnim partnerima komunicirati putem korisničkog pretinca u sklopu Digitalne komore.

Tvrtke koje trenutno nisu registrirane u Digitalnu komoru mogu to napraviti putem mrežnih stranica HGK, link: https://digitalnakomora.hr/hr, na kojima je dostupno i više informacija o e-usluzi HGK Poveznica. Također se za sve informacije mogu obratiti HGK - Županijskoj komori Split na tel.: 021/321-100 i e-mail: hgkst@hgk.hr