Izvor: HGK
Autor: HGK ŽK Slavonski Brod

Sajam industrijsko-obrtničkih zanimanja 2019.

Objavljeno: 10. 05. 2019. , Ažurirano: 16. 05. 2019.

Upravni odjel za obrazovanje, šport i kulturu Brodsko-posavske županije, u suradnji s Obrtničkom komorom Brodsko-posavske županije, HGK – Županijskom komorom Slavonski Brod, Industrijsko-obrtničkom školom Slavonski Brod, Industrijsko-obrtničkom školom Nova Gradiška, Obrtničkom školom Slavonski Brod, Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i tvrtkom Đuro Đaković Montaža, organizirao je Sajam obrtničkih i industrijskih zanimanja 15. svibnja u športskoj dvorani Vijuš u Slavonskom Brodu.

Sajam IOZ51.jpgSajam industrijsko-obrtničkih zanimanja 2019.; Izvor: HGK

Cilj Sajma bio je upoznavanje učenika sedmih i osmih razreda osnovnih škola s programima koje im nude strukovne škole te promoviranje industrijsko-obrtničkih zanimanja i poduzetnika putem organiziranih radionica, predstavljanja, demonstracija i revija. Uz predstavnike organizatora, učenika i profesora osnovnih i srednjih škola te poduzetnika, na sajmu su sudjelovali saborski zastupnici i predstavnik Ministarstva gospodarstva Republike Hrvatske.