Izvor: Shutterstock

Prezentacijska radionica Od ideje do izvedbe – učinkovito upravljanje javnom rasvjetom

Objavljeno: 16. 10. 2018. , Ažurirano: 26. 10. 2018.

Radi promicanja energetske učinkovitosti javne i ostale rasvjete tvrtka Detas d.o.o. u suradnji s HGK – Županijskom komorom Slavonski Brod organizira prezentacijsku radionicu Od ideje do izvedbe – učinkovito upravljanje javnom rasvjetom.

Radionica će se održati u četvrtak, 25. listopada, u 11 sati u HGK – Županijskoj komori Slavonski Brod, na adresi Matije Mesića 9.

Na radionici će se predstaviti mogućnosti koje institucijama javnog, civilnog te privatnog sektora stoje na raspolaganju, u vezi s povećanjem kvalitete javne rasvjete uz smanjenu potrošnju električne energije, unaprjeđenjem i povećanjem energetske učinkovitosti, smanjenjem svjetlosnog zagađenja, korištenjem novih tehnologija te potencijalnim korištenjem obnovljivih izvora energije.

Predstavit će se i rasvjeta za gospodarske i ostale javne objekte (škole, bolnice, sportske objekte) te načini pružanja stručne pomoći projektantima.

Sudjelovanje na prezentaciji je besplatno, uz popunjavanje prijavnog obrasca.