Predstavnici ljevaoinica na znanstveno-stručnom seminaru u ŽK Sisak
Izvor: HGK

Znanstveno-stručni seminar Suvremeni materijali, tehnologije i menadžment u ljevarstvu u ŽK Sisak

Objavljeno: 14. 11. 2018. , Ažurirano: 27. 11. 2018.

Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani, Oddelek za materiale in metalurgijo i HGK - Županijska komora Sisak organiziraju 11. znanstveno-stručni seminar s naslovom Suvremeni materijali, tehnologije i menadžment u ljevarstvu koji će se održati 23. studenoga, od 9 do 16 sati, u Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16 u Sisku.

Cilj je seminara atraktivnim predavanjima iz implementacije segmenata primjene suvremenih materijala, tehnologija te upravljanja cjelokupnom proizvodnjom dokazati dodanu vrijednost proizvodnje odljevaka. Razmjena iskustava pridonijet će stvaranju vizije razvoja, identificiranju konkurentske prednosti te postavljanju strateških prioriteta svakog sudionika/tvrtke na ovom seminaru.

Više informacija o seminaru možete pronaći na stranici Metalurškog fakulteta u Sisku.