Izvor: Pixabay

OBAVIJEST PRIJEVOZNICIMA

Obaviještavamo prijevoznike da se postupak usklađivanja voznih redova 2017./2018. odgađa do 1. lipnja 2018., na prijedlog Ministarstva mora, prometa i infrastrukture.

Odgoda postupka usklađivanja voznih redova Ministarstva mora, prometa i infrastrukture 2018. (rar format, dva dokumenta)

Odgoda postupka usklađivanja voznih redova Ministarstva mora, prometa i infrastrukture 2017/2018.

Program za otvaranje dokumenata koji su rar ili zip format možete skinuti na slijedećem linku: http://www.7-zip.org/download.html

Hrvatska gospodarska komora usklađuje vozne redove za obavljanje linijskog prijevoza putnika za županijske, međužupanijske i međunarodne linije temeljem Zakona u prijevozu u cestovnom prometu  (NN 82/13) i Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN br. 114/15).

Prema Pravilniku o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15) i Poslovniku o usklađivanju voznih redova Hrvatske gospodarske komore, predsjednik Županijske komore Sisak na prijedlog Strukovne skupine cestovnog putničkog prometa ŽK Sisak imenuje Radni odbor za ovjeravanje predloženih voznih redova za županijske linije na području Sisačko-moslavačke županije.