Radionica ESIF Krediti za energetsku učinkovitost

Objavljeno: 27. 03. 2019. , Ažurirano: 08. 04. 2019.

Radionica ESIF Krediti za energetsku učinkovitost održat će se u petak, 5. travnja, u 10 sati u HGK – Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16, u organizaciji Hrvatske banke za obnovu i razvitak i u suradnji s Ministarstvom regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Ministarstvom zaštite okoliša i energetike, Fondom za zaštitu okoliša i energetske učinkovitosti te HGK – Županijskom komorom Sisak.

Cilj je radionice informirati predstavnike jedinica lokalnih i regionalnih samouprava o mogućnostima koje im se pružaju putem financijskih instrumenata ESIF Krediti za energetsku učinkovitost u zgradama javnog sektora i ESIF Krediti za javnu rasvjetu, a koji su financirani sredstvima Europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Program radionice i detalje o prijavi možete pronaći na ovoj poveznici. Sudjelovanje na radionici jest besplatno, a potrebno se prijaviti najkasnije do srijede, 3. travnja.