Vrijeme održavanja: 23.01.2017.

Objavljeno: 19. 01. 2017. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

U ime Vlade, na okruglom će stolu sudjelovati potpredsjednica i ministrica gospodarstva, poduzetništva i obrta Martina Dalić, a okrugli će stol otvoriti predsjednik Županijske komore Šibenik, Ivan Soža.

Nakon kratkoga uvodnog obraćanja predsjednika ŽK Šibenik Ivana Sože i potpredsjednice Hrvatske gospodarske komore za graditeljstvo, promet i veze Mirjane Čagalj, ministrica Martina Dalić predstavit će Akcijski plan za administrativno rasterećenje gospodarstva. Također, poduzetnici će moći postavljati pitanja izravno potpredsjednici Vlade RH.

U prijavnom obrascu možete predložiti temu za raspravu s ministricom ili joj unaprijed postaviti pitanje.

Molimo vas da sudjelovanje na okruglom stolu potvrdite dostavom ispunjenog prijavnog obrasca do petka, 20. siječnja, u 12 sati.

Registracija sudionika započinje u 14 sati i 30 minuta.