Izvor: Pixabay

Podrška internacionalizaciji poslovanja – radionica u Županijskoj komori Dubrovnik

Objavljeno: 05. 02. 2020. , Ažurirano: 14. 02. 2020.

Županijska komora Dubrovnik u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak (HBOR) te Hrvatskim kreditnim osiguranjem d.d. organizira radionicu Podrška internacionalizaciji poslovanja. Radionica će se održati u ponedjeljak, 17. veljače, u 10 sati u ŽK Dubrovnik, na adresi Pera Čingrije 6.

Na radionici će biti riječi o novostima koje je HBOR pripremio za izvoznike, s naglaskom na investicije privatnog sektora i pripremu izvoza te o izvozno-kreditnom osiguranju te osiguranju kratkoročnih potraživanja prodaje roba i usluga.

Svoja će iskustva sa sudionicima radionice podijeliti poduzetnici koji su već ostvarili suradnju s HBOR-om i HKO-om. Po završetku programa predviđena su individualna savjetovanje poduzetnika.

Prijaviti se možete putem online obrasca.

Za dodatne informacije možete se javiti Jeleni Diklić na tel. 020/312-097 ili putem e-maila jdiklic@hgk.hr.