Izvor: Pixabay

Održana dvanaesta sjednica Povjerenstva za usklađivanje voznih redova županijskih linija Šibensko-kninske županije za 2016. / 2017. godinu

Objavljeno: 18. 12. 2018. , Ažurirano: 21. 12. 2018.

U ponedjeljak, 17. prosinca, Povjerenstvo za usklađivanje voznih redova županijskih linija Šibensko-kninske županije za 2016. / 2017. godinu održalo je svoju dvanaestu sjednicu u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Šibenik.

Na pristigli zahtjev za izmjenu postojeće županijske linije Šibenik – Sovlja u dozvolama, tvrtke Autotransport d.d., Povjerenstvo je razmatralo zahtjev za izmjenu postojeće županijske linije, te pregledom Upisnika utvrdilo da predloženom izmjenom ne ometa usklađene i postojeće vozne redove ostalih prijevozna te donijelo odluku o usvajanju zahtjeva za izmjenom postojeće linije.

Povjerenstvo će odluku, u skladu s propisanom regulativom, u pisanom obliku dostaviti prijevozniku te objaviti na web stranicama Županijske komore Šibenik.