Izlagači na 10. sajmu agroturizma u Skradinu

Jedanaesti Sajam agroturizma Šibensko-kninske županije u Skradinu

Objavljeno: 12. 03. 2019. , Ažurirano: 02. 05. 2019.

Šibensko-kninska županija i Javna ustanova Razvojna agencija Šibensko-kninske županije sa suorganizatorima HGK – Županijskom komorom Šibenik, Obrtničkom komorom Šibensko-kninske županije, Gradom Skradinom i Turističkom zajednicom Šibensko-kninske županije organiziraju 11. Sajam agroturizma Šibensko-kninske županije 30. travnja i 1. svibnja u Skradinu.

Cilj ovog sajma bio je predstaviti posjetiteljima, a putem medija i široj javnosti proizvodne potencijale obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava, malih poduzeća i svih onih koji izrađuju različite proizvode koji su, prije svega, plod tradicije s prostora naše županije. Tijekom godina u izlaganje su se uključili i proizvođači iz drugih županija i susjednih država. Prednost se daje proizvođačima koji se vraćaju ekološkim i autohtonim proizvodima proizvedenim na tradicionalni način primjenom suvremenih tehnologija.

Županija partner ovogodišnjeg sajma jest Osječko-baranjska županija.

Međunarodni je sajam agroturizma Šibensko-kninske županije izložbeno-prodajni, a termin i lokacija njegova održavanja na ulazu u Nacionalni park Krka osiguravaju veliku posjećenost koja je svake godine sve veća, tako da je premašen broj od 20.000 posjetitelja.

Sudjelovanje je besplatno. Prijava za sudjelovanje nalazi se na web-stranici Šibensko-kninske županije (www.sibensko-kninska-zupanija.hr).

Na otvorenju sajma bit će predstavljen i katalog izlagača, pa molimo da uz popunjenu prijavu pošaljete i jednu fotografiju proizvoda koja će u njemu biti objavljena.