Svečana dodjela nagrada i priznanja Županijske komore Rijeka

Objavljeno: 13. 12. 2019. , Ažurirano: 13. 12. 2019.

HGK – Županijska komora Rijeka sa željom vrednovanja i nagrađivanja dobrih poslovnih rezultata tvrtki, već tradicionalno, šestu godinu za redom, u suradnji s Primorsko-goranskom županijom i Gradom Rijekom organizira svečanost proglašavanja najuspješnijih tvrtki s područja naše županije uz dodjelu plakete Zlatna kuna te posebnih priznanja i nagrada uspješnim tvrtkama i zaslužnim pojedincima. Uz to, dodjeljuju se i jubilarna priznanja tvrtkama koje su u 2019. godini navršile deset do 120 godina uspješnog rada i poslovanja.

U skladu s kriterijima Hrvatske gospodarske komore, i ove su godine izdvojena najuspješnija trgovačka društva u 2018. godini kao dobitnici plakete Zlatna kuna u  kategorijama male, srednje i velike tvrtke. Posebnim priznanjima tvrtkama članicama primjereno nastojimo vrednovati njihova poslovna dostignuća, njihov utjecaj
na razvoj djelatnosti kojoj pripadaju te doprinos razvoju hrvatskoga gospodarstva u cjelini.

Svečana dodjela nagrada i priznanja Županijske komore Rijeka održat će se u utorak, 17. prosinca, u 11 sati, u u dvorani Hrvatskog kulturnog doma na Sušaku, Strossmayerova 1. U holu HKD-a prije početka svečanosti prezentirat će se Baza inovatora i inovacija HGK – ŽK Rijeka i Program EPK 2020.