Izvor: HGK

Delegacija kineskog Grada Daliana stiže na poslovne razgovore u ŽK Rijeku

Objavljeno: 23. 12. 2019. , Ažurirano: 23. 12. 2019.

Poslovna delegacija grada Daliana posjetit će Hrvatsku gospodarsku komoru – Županijsku komoru Rijeka, u petak, 10. siječnja 2020. godine, kada će se organizirati poslovni razgovori (B2B) s tvrtkama iz Kine, koji počinju u 11 sati u HGK – Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23.

Gospodarski su predstavnici delegacije grada Daliana:

• Predstavnici državnih korporacija
  1. Jian Guan, predsjednik AnywidGroup Company limited
  2. Lin Zhihong, generalni menadžer kompanije Dalian Anywide za konsolidaciju zemljišta
  3. Wang Hailong, zamjenik upravitelja CDIG - China Dalian International Economic & Technical Cooperation Group Co., Ltd.
  • Predstavnici privatnih tvrtki i korporacija
  1. Liu Chunlei, zamjenica generalnog menadžera Dalian China Women International Travel Service Co., Ltd
  2. Wang Xin, generalni direktor Dalian Sun-Good TCM Hospital Co., Ltd.
  3. Xu Yan, koordinator za razvoj projekata Dalian Vanke Real Estate co Ltd.
  4. Li Huayi, zamjenik tajnika stranke, generalni menadžer DalianUrban and Rural Construction Group Co., Ltd.
  5. Huang Gang, predsjednik Uprave Overseas Tale
  6. Che Nan, generalni menadžer za Jin Pu distrikt Sunac China Holdings Limited
  7. Song Binglin, predsjednik Uprave Tianbang Real Estate Development Co., Ltd

Sastanak će započeti u maloj dvorani HGK – ŽK Rijeka (na II. katu), gdje će se predstaviti gospodarski potencijal Primorsko-goranske županije te njenih ključnih poduzeća te predstaviti primjeri dobre prakse gospodarske suradnje s Kinom. Potom će se organizirati poslovni (B2B) razgovori s hrvatskim tvrtkama.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje u poslovnim razgovorima s predstavnicima tvrtki iz kineskog grada Daliana, prijaviti se možete online obrascem u nastavku teksta do utorka, 31. prosinca.

Više informacija možete dobiti na hgkri@hgk.hr ili na broj telefona +385 51 209 111.

Informacije o tvrtkama u delegaciji nalaze se u pratećim dokumentima na ovoj stranici.