Posjet delegacije Yanbian HGK – Županijskoj komori Rijeka

Objavljeno: 18. 06. 2019. , Ažurirano: 18. 06. 2019.

Delegacija kineske pokrajine Yanbian 24. lipnja posjetit će Opatiju i Hrvatsku gospodarsku komoru – Županijsku komoru Rijeka. Tom prigodom organizirat će se u HGK – ŽK Rijeka poslovni (B2B) razgovori s tvrtkama iz Kine.

Delegaciju iz Kine činit će predstavnici sljedećih tvrtki: Jilin Longmart Group Co. d.o.o., Yanbian Kexian Biotechnology Co. d.o.o., Yanbian Prana Electronic Commerce Co. d.o.o. i Hunchun Jingcheng Industrial and Trading Company Co. d.o.o., a informacije o tim tvrtkama, odnosno njihovim djelatnostima možete pronaći u pratećim dokumentima.

Sastanak će započeti prijamom poslovne delegacije u maloj dvorani HGK - ŽK Rijeka na II. katu, tijekom kojeg će biti predstavljen gospodarski potencijal Primorsko-goranske županije, sudionici delegacije i tvrtke s područja Primorsko-goranske županije te će se potom u velikoj dvorani u prizemlju održati poslovni razgovori.

Ako imate interes za sudjelovanje na B2B poslovnim razgovorima s predstavnicima tvrtki iz kineske pokrajine Yanbian, možete im prisustvovati u ponedjeljak, 24. lipnja, u 11 sati i 30 minuta, u HGK – Županijskoj komori Rijeka, na adresi Bulevar oslobođenja 23 u Rijeci.

Sudjelovanje je potrebno najaviti online prijavnicom u nastavku, do petka, 21. lipnja, u 10 sati.

Kontakt-osoba za više informacija jest Barbara Olenik Staničić, voditeljica Odsjeka za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize (tel.: 051/209 162, e-mail: bolenik@hgk.hr )