Vedran Devčić i Sanja Antonin iz ŽK Rijeka na sajmu SEAFUTURE 2021
Autor: HGK

Tvrtke TSI, MEP, AITAC i IHC inženjering Croatia izlagale na sajamsko-poslovnoj konvenciji SEAFUTURE 2021 u La Speziji

Objavljeno: 04. 10. 2021. , Ažurirano: 11. 10. 2021.

U mornaričkoj bazi talijanskog grada La Spezia, od 28. rujna do 1. listopada održano je sedmo izdanje sajamsko-poslovne konvencije pomorskih tehnologija i tehnologija dvojne namjene – SEAFUTURE 2021.

HGK – Županijska komora Rijeka nastupila je na sajmu kako bi promovirala svoje članice zainteresirane za sudjelovanje, čija je djelatnost vezana uz sektor pomorstva (brodogradnja, proizvodnja električne opreme te projektiranje), a radi se o tvrtkama TSI d.o.o., MEP d.o.o., AITAC d.o.o. te IHC inženjering Croatia d.o.o.

Program manifestacije je osim izlagačkog dijela (sajam se održao u 9 paviljona u kojima se predstavilo 220 izlagača), sadržavao radionice i predavanja na kojima su obrađene teme poput programa Europske unije namijenjenih razvoju pomorskih klastera, hidrografska istraživanja te računalna sigurnost i 5G komunikacijske ploče te B2B susreti. Manifestaciju je posjetilo 55 stranih delegacija.

Izlaganje članica HGK – Županijska komora Rijeka ostvaren je na temelju aktivnosti definiranih Sporazumom o suradnji s Italian Blue Growth srl., organizatorom konvencije SEAFUTURE, potpisanim 2019. godine,

Na sajmu su naše tvrtke ostvarile brojni poslovne kontakte sa izlagačima i poslovnim posjetiteljima.