Izvor: Pixabay

Webinar o javnoj nabavi, 15. lipnja

Objavljeno: 24. 05. 2021. , Ažurirano: 24. 05. 2021.

Komora Zagreb u suradnji s Ministarstvom gospodarstva i održivog razvoja poziva tvrtke članice na besplatni webinar o javnoj nabavi: Postupci javne nabave; Kriteriji za kvalitativni odabir gospodarskog subjekta; Javna nabava projektantskih usluga, nadzora i radova, u utorak, 15. lipnja, u 9 sati, putem aplikacije Microsoft Teams.

Webinar se organizira temeljem Sporazuma o poslovnoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja i dio je programa redovitog usavršavanja u području sustava javne nabave te polaznicima omogućuje stjecanje prava na bodove (8 bodova) za obnovu certifikata u području javne nabave.

Voditelji webinara su stručnjaci Uprave za politiku javne nabave Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja.

Webinar je namijenjen isključivo tvrtkama, članicama Hrvatske gospodarske komore, sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima i naručiteljima odnosno osobama zaposlenima u tvrtkama članicama koje posjeduju certifikat iz područja javne nabave.

Maksimalan broj polaznika je 50. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka: datumu i vremenu prijave. Prednost imaju tvrtke članice HGK iz Grada Zagreba i Zagrebačke županije.

Polaznicima webinara Ministarstvo će izdati potvrdu o pohađanju programa usavršavanja, koju će dostaviti na adresu navedenu u prijavi.

Potrebno se prijaviti online prijavnicom u nastavku, najkasnije do ponedjeljka, 14. lipnja, do 15 sati.

U pratećim dokumentima nalazi se detaljan program radionice.