Autor: www.pixabay.com

Poziv na sudjelovanje na Sajmu poslova u Puli

Objavljeno: 09. 05. 2019. , Ažurirano: 10. 05. 2019.

Grad Pula, HGK – Županijska komora Pula i HOK – Obrtnička komora Istarske županije organiziraju Sajam poslova koji će se održati u ponedjeljak, 27. svibnja, u Domu hrvatskih branitelja (Leharova 1) u Puli.

Sajam poslova omogućuje susret nezaposlenih osoba i tražitelja zaposlenja s potencijalnim poslodavcima koji će imati priliku predstaviti sve mogućnosti zapošljavanja i daljnjeg razvoja karijera u svojim tvrtkama i obrtima.

Pozivaju se poduzetnici i obrtnici sa sjedištem u Istarskoj županiji koji imaju potrebe za radnom snagom, neovisno o profilu i zanimanju, da se predstave na Sajmu poslova.

Interes za sudjelovanje potvrđuje se ispunjavanjem prijavnice koju možete pronaći na poveznici http://www.pula.hr/hr/novosti/obavijesti/detail/19088/sajam-poslova-2019/, gdje se nalazi i više informacija o samom događanju.

Prijave su besplatne, a rok je do 20. svibnja.