Autor: www.pixabay.com

Radionica o poslovnom planiranju u HGK – ŽK Pula

Objavljeno: 16. 03. 2021. , Ažurirano: 16. 03. 2021.

HGK – Županijska komora Pula u suradnji s tvrtkom Poslovni biro Pbiro d.o.o. organizira besplatnu radionicu namijenjenu novim i postojećim poduzetnicima koji žele proširiti svoja znanja u izradi poslovnog planaRadionica će se održati u četvrtak, 1. travnja, od 11 do 12.30 sati u Županijskoj komori Pula, na adresi Carrarina 5.

Postupak kojim se postavljaju ciljevi i određuju budući zadaci te aktivnosti za njihovo ostvarivanje, naziva se planiranje, a rezultat planiranja jest plan. Poslovni plan je alat koji pomaže u dobivanju odgovora na pitanja kolika dobit  će se ostvariti u provedbi plana, odnosno kakav će biti cjelokupan rezultat poslovne aktivnosti. Poslovni plan je osnovni instrument pri realizaciji kredita od banaka, privlačenja investitora i ostvarivanja bespovratnih potpora jer omogućava procjenu profitabilnosti i održivosti poslovne aktivnosti.

U sklopu informativne radionice bit će predstavljene mjere za pripremu poslovnog plana, alati analize i metodologija izrade poslovnih planova koji će obuhvatiti detaljan sadržaj (koncept) poslovnog plana te važnost pojedinog poglavlja. Predavač je Boris Debelić

Prijaviti se na sudjelovanje možete ispunjavanjem online prijave u natsavku teksta. Zbog epidemioloških mjera, broj sudionika je ograničen (14 osoba).
Prijave će se zaprimati do 29. ožujka, ili ranije, u slučaju popunjenja kapaciteta.