Izvor: Pixabay

Radionica Kritični faktori uspjeha u HGK – ŽK Pula

Objavljeno: 16. 03. 2021. , Ažurirano: 16. 03. 2021.

HGK – Županijska komora Pula u suradnji s tvrtkom Poslovni biro Pbiro d.o.o. organizira besplatnu radionicu Kritični faktori uspjeha, namijenjenu novim i postojećim poduzetnicima koji žele proširiti svoja znanja. Radionica će se održati u četvrtak, 25. ožujka, od 11 do 12.30 sati u Županijskoj komori Pula, na adresi Carrarina 5.

U sklopu informativne radionice bit će predstavljene osnovne informacije o oblicima poduzetničke aktivnosti, izvorima financiranja, vođenju građevinskih projekata, državnim inspektorima i poreznom nadzoru, osnovama građanskog prava, stvarnom pravu, zemljišnjim knjigama, posjedu, obveznom pravu, ovrhama, stečaju i likvidaciji. Predavač je Boris Debelić.

Prijaviti se možete ispunjavanjem online prijave u nastavku teksta. Zbog epidemioloških mjera, broj sudionika je ograničen (14 osoba).
Prijave
će se primati do ponedjeljka, 22. ožujka, ili ranije, u slučaju popunjenja kapaciteta.