Izvor: www.pixabay.com

Poslovni susret u ŽK Pula tvrtki koje se bave uslužnim djelatnostima

Objavljeno: 24. 02. 2020. , Ažurirano: 25. 02. 2020.

HGK -  Županijska komora Pula organizira poslovni susret tvrtki s područja Istarske županije koje se bave uslužnim djelatnostima u srijedu, 26. veljače, u 11 sati u ŽK Pula, na adresi Carrarina 5.

Čuje li se dovoljno u javnosti i na mjestima gdje se donose odluke o posebnostima i vrijednosti uslužnih djelatnosti? Jesmo li dovoljno organizirani da bismo mogli artikulirati svoje potrebe i interese i predstaviti ih državnim, regionalnim i lokalnim vlastima?

Koji su izazovi za tvrtke koje se bave uslužnim djelatnostima u Hrvatskoj i Istarskoj županiji danas?  Što smo svi zajedno do sada učinili i može li se još nešto učiniti za poboljšanje uvjeta za uslužne djelatnosti?

O ovim i ostalim pitanjima Komora želi razmijeniti mišljenja i iskustva s gospodarstvenicima i, ako je moguće, donijeti zaključke za buduće konkretne akcije i aktivnosti.