Izvor: HGK Županijska komora Pula
Autor: Marko Percan

Održano predavanje "Kako postići uspjeh u poslovnom pregovaranju"

Objavljeno: 29. 04. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Županijska komora Pula i Društva psihologa Istre održali su prvo predavanje iz ciklusa edukacija Psihologija za gospodarstvenike.

Predavanje Kako postići uspjeh u poslovnom pregovaranju vodila je Vesna Rusijan Ljuština koja je okupljene gospodarstvenike upoznala s temeljnim načelima poslovne psihologije.

„Riječ je o području psihologije koje za cilj ima bolji poslovni uspjeh primjenom određenih pravila u načinu komunikacije i ostvarenju zajedničkih poslovnih ciljeva. Za vođenje bilo koje tvrtke vrlo je važno posjedovati ne samo kognitivne sposobnosti, već i socijalnu te emocionalnu inteligenciju“, istaknula je Vesna Rusijan Ljuština.

Uz upoznavanje sa psihološkim aspektima poslovne psihologije, polaznici edukacije također su imali prilike uvježbavati tehnike i vještine poslovne komunikacije, razmjenjivati iskustva i mišljenja, a sve to s ciljem unapređenja vlastitih poslovnih odnosa i ostvarenja učinkovitoga poslovnog pregovaranja.

Iduće predavanje u sklopu ciklusa edukacija Psihologija za gospodarstvenike na rasporedu je u ponedjeljak, 16. svibnja, a tema će biti Kako rješavati reklamacije kupaca.