Promes Cvanciger d.o.o. nagrađen priznanjima kvalitete na sajmu AGRA
Izvor: HGK

Poziv na 59. Međunarodni poljoprivredno-prehrambeni sajam Agra u Gornjoj Radgoni

Objavljeno: 10. 02. 2021. , Ažurirano: 02. 06. 2021.

Županijska komora Sisak sedmu godinu zaredom organizira zajednički nastup hrvatskih gospodarstvenika na 59. Međunarodnomu poljoprivredno-prehrambenom sajmu Agra, koji će se, od 21. do 26. kolovoza održati u Gornjoj Radgoni u Sloveniji.

Agra je najveće i najvažnije događanje takve vrste u Sloveniji. Glavne teme ovogodišnjeg sajma bit će inovacije i digitalizacija u poljoprivrednoj proizvodnji, ekološka poljoprivreda, sigurnost hrane i biološka raznolikost.

Ako ste zainteresirani za izlaganje na sajmu, popunite online prijavu najkasnije do 6. lipnja. Hrvatska gospodarska komora će sufinancirati dio ukupnih troškova izlaganja, a visina sufinanciranja izlagača bit će poznata nakon što se prikupe i obrade prijave zainteresiranih tvrtki.

Za detaljnije informacije o predstavljanju hrvatskih gospodarstvenika na sajmu obratite se u Županijsku komoru Sisak Mladenu Dragojeviću (telefon: 044/521-518 ili e-adresa: mdragojevic@hgk.hr).

Više informacija o sajmu možete pronaći na www.sejem-agra.si.